STYRET

Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngStyreleder: Bjørn Greve
Forening: CP Foreningen Bergen og Vestland
Epost: bjorn@ffobergen.no
Mobil: 918 04 526
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngNestleder: Kristin Kvalsnes
Forening: Bergen Revmatikerforening
Epost: kristin@ffobergen.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngStyremedlem: Anette Jensen
Forening: Mental Helse Bergen
Epost: anette@ffobergen.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngStyremedlem: Kristoffer Solfjell-Solø
Forening: MS Foreningen Bergen
Epost: kristoffer@ffobergen.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngStyremedlem: Tharsicah Pararajasingham
Forening: Diabetesforbundet Bergen
Epost: tharsigah@ffobergen.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngVaramedlem: Christine Lingjerde
Forening: LPP Bergen
Epost: christine@ffobergen.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngVaramedlem: Helge Liland
Forening: Diabetesforbundet Bergen
Epost: helge@ffobergen.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er manglerbilde.pngSekreter: Katrine Karlsen
Epost: katrine@ffobergen.no
Epost: post@ffobergen.no